OKNA PCV / PCV

Okna są szczególnym elementem architektonicznym. Łączą ze światem zewnętrznym i równocześnie chronią przed nim. Dlatego muszą być niezawodne i zawsze doskonale się prezentować, zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz.
Produkcja okien i drzwi opiera się głównie na nowoczesnych profilach czołowego producenta w Europie, niemieckiej firmy VEKA, gwarantującej klasę A. Swoją ofertę rozszerzyliśmy również o ekonomiczny profil okienny dobrze znanej na polskim rynku firmy Aluplast. Wysoka jakość naszych produktów i indywidualne podejście do klienta znalazło już uznanie na terenie Europy.
Mamy nadzieję że profesjonalne podejście oraz wieloletnie doświadczenie naszej załogi znajdzie uznanie również na rodzimym rynku. Nasze okna produkowane są z najwyższej jakości komponentów:

Veka Softline

Wielokomorowy system o głębokości zabudowy 82 mm. Znakomity współczynnik przenikania ciepła dla całego okna: Uw ≥ 0,7 W/m2K.

Veka Perfectline

PERFECTLINE - mimo iż jest systemem "z górnej półki" - stał się najbardziej popularnym profilem VEKA w Polsce. W pełni 5-komorowy system pozwalający uzyskać dla okna doskonały współczynnik przenikania ciepła Uw=1,1 W/m2K. Profile PERFECTLINE ekstrudowane są wyłącznie na stabilizatorach wapniowo-cynkowych. Nie zawierają zatem stabilizatorów ołowiowych.

Veka Alphaline

Alphaline z potrójną szybą zespoloną i klinem docieplającym. Na ten moment czekali producenci okien, architekci i inwestorzy: Nowy 6-komorowy ALPHALINE 90 - czołowy profil okienny firmy OKNAWEGIEL - trafił na polski rynek. I jest taki, jakiego się spodziewano. Rewelacyjny!

Ideal 4000 Plus

System 6 komorowy o głębokości zabudowy 85 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym i możliwością stosowania pakietów szybowych do 41 mm szerokości, oferujący szeroki wachlarz kombinacji profili.

Ideal 4000

System 5 komorowy o głębokości zabudowy 70 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym i możliwością stosowania pakietów szybowych do 41 mm szerokości, oferujący szeroki wachlarz kombinacji profili.

Ideal 7000

Nowy system 7000 to sześciokomorowa konstrukcja o głębokości zabudowy profili 85 mm z systemem dwóch uszczelek i możliwością szklenia pakietami szybowymi do 51 mm szerokości.

Ideal 8000

Nagrodzony złotym medalem BUDMA 2013 system sześciokomorowy o głębokości zabudowy profili 85mm z systemem trzech uszczelek. Profil o ponadprzeciętnych właściwościach.